Buenos Ayres By Carpediem
| Wi-Fi WiFi | 24-uurs zorg 24-uursreceptie | Zwembad Buitenzwembad |
| Fitness/Gymzaal Fitnesscentrum | Spa en ontspanning Solarium | Airconditioning |
| Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Als gasten in Buenos Ayres By Carpediem João Pessoa villa verblijven, kunnen ze een bezoek brengen aan het Cultureel Centrum José Lins do Rego, dat op circa 20-minuten loopafstand ligt.
Het vakantiehuis is in de wijk Tambau van João Pessoa genesteld, binnen 2 km van het MAG Shoppingcentrum. Het strand Tambau is gelegen op een korte afstand van deze villa. De 55 m² Buenos Ayres By Carpediem villa bevindt zich op ongeveer 400 meter afstand van Holanda's Prime Shopping Residence.
Naast self-catering voorzieningen zoals een kitchenette, biedt de woning ook een eetgedeelte. Gasten kunnen ook gebruikmaken van een koelkast, een oven en keukengerei om hun eigen maaltijd te bereiden. Padoca do Cicico met de Zuid-Amerikaanse keuken ligt niet ver van de gastvrije villa. Gasten kunnen de treinhalte Train gemakkelijk bereiken, op ongeveer 7 km afstand.
- Locale bezienswaardigheiden
- Museum of Earth and Man4,6 km
- Mangabeira Shopping Center4,7 km
- ECIT de Joao Pessoa4,8 km
- Igreja de Santo Antonio4 km
- Universidade Federal da Paraiba4,9 km
- Estacao das Artes Prefeito Luciano Agra4,6 km
- Cinepolis4,7 km
- Igreja New Life Quadramares4,5 km
- Galeria Rossiter Decor4,7 km
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Presidente Castro Pinto22 km
- Treinstations
- Mandacarú4,8 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- 24-uursreceptie
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Lift
Horeca
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
- Barbecuefaciliteiten
- Solarium
- Fitnesscentrum
Diensten
- Wasserij
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Terras
- Tuinmeubelen
- Eettafel
- Gratis toiletartikelen
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Biedt Buenos Ayres By Carpediem villa een draadloze internetverbinding?
Ja, Buenos Ayres By Carpediem villa biedt wifi aan. - ❓
Hoeveel kost het om gastvrije Buenos Ayres By Carpediem villa te boeken?
De gemiddelde prijs in gastvrije Buenos Ayres By Carpediem villa is $136. Neem voor meer specifieke informatie contact met de accommodatie op. - ❓
Welke restaurants in de buurt zijn tijdens het verblijf in Buenos Ayres By Carpediem villa te bezoeken?
Gasten van Buenos Ayres By Carpediem villa kunnen eten in Padoca do Cicico restaurant, dat Zuid-Amerikaanse gerechten serveert. - ❓
Welke diensten zijn inbegrepen bij gastvrije Buenos Ayres By Carpediem villa?
Gastvrije Buenos Ayres By Carpediem villa biedt diensten zoals 24-uurs receptie. - ❓
Is er een keukenfaciliteit in de villa?
De villa beschikt over een kitchenette met een koelkast, een oven en keukengerei. - ❓
Welke bezienswaardigheden moeten we zien tijdens ons verblijf in Buenos Ayres By Carpediem villa?
Gasten die in Buenos Ayres By Carpediem villa verblijven, kunnen gemakkelijk het Cultureel Centrum José Lins do Rego en het strand Tambau bereiken, die respectievelijk op een korte afstand van de accommodatie en op 1 km afstand liggen.